Silesia Black Diamond 2019 w Chorzowie


Międzynarodowy Turniej gimnastyki artystycznej Silesia Black Diamond 2019 w Chorzowie zakończony wspaniałymi sukcesami

W kategorii 2012A

Zofia Adamczyk wielobój układ T/A + skakanka 2 miejsce 

W kategorii 2011A grupa 1

Julia Stasica wielobój układ T/A + skakanka 1 miejsce 

W kategorii 2011A grupa 3

Judyta Wajda wielobój układ T/A + skakanka 2 miejsce 

W kategorii 2010A grupa 1

Karolina Jurasz wielobój układ ze skakanką + układ z obręczą 1 miejsce 

W kategorii 2011B Paulina Bednarz w układzie ze skakanką 1 miejsce 

Powyższe wyniki oznaczają, że wszystkie nasze zawodniczki stanęły na podium oraz wywalczyły okazałe puchary i medale. Dziękujemy organizatorowi UKS Silesia Chorzów Uks Silesiaza zaproszenie, trenerom za wspaniałe przygotowanie do zawodów, a zawodniczkom z grupy wyczynowej składamy serdeczne gratulacje. Ponadto wszystkim zawodniczkom naszego Klubu z okazji Święta Dnia Dziecka życzymy dużo radości i uśmiechu oraz samych sukcesów na planszach krajowych i międzynarodowych.. 

więcej zdjęć »


print